Flexi Nens

Španělský výrobce barefoot obuvi.

Historie společnosti NENS sahá do roku 1992, kdy Andrés Morell a Gaspar Antón využili rozmachu obuvnického průmyslu v Elche a otevřeli své první zařízení, dílnu dětské obuvi na Calle Joaquín Santos.

V témže roce se díky expanzi podniku přestěhovali do nových prostor na ulici Eduarda Ferrándeze Garcíi, kde vyráběli novou řadu dětské obuvi a tenisek a také obuv pro chůzi.

O několik let později, v roce 1997, byla slavnostně otevřena naše současná továrna, která má rozlohu 1200 m2, ve které se snoubí řemeslo a inovace s více než 20 kožedělnými řemeslníky.

Dnes CALZADOS NEW BABY prodává své značky NENS a DÁMSKÉ SANDÁLY ve více než 40 zemích na pěti kontinentech.

Ve společnosti CALZADOS NEW BABY S.L., výrobci značky NENS, věříme, že dětská obuv musí splňovat minimální záruky kvality. Nemůžeme ohrozit vývoj části těla, která bude základem celého života člověka.

Z tohoto důvodu se v CALZADOS NEW BABY vždy zavazujeme k nejvyšší kvalitě:

* Velmi měkké kůže, které se přizpůsobí jako rukavice noze.

*Všechny naše kůže jsou regulovány z hlediska aspektů, jako jsou běžné kontaminanty (těžké kovy) a hladiny chromu, které jsou vždy nižší než maximální povolená hodnota.

*Spodní stélky jsou vždy polstrované: pro celkové pohodlí chodidla.

*Absence vnitřních švů: aby nezpůsobovaly nepohodlí.

Všechny tyto vlastnosti, přidané k nejnovějším módním trendům, dělají z našich modelů oblíbené mnoho dětí a jejich rodičů. Protože když naši zákazníci zkoušejí naše boty, vidí náš hlavní cíl.

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem