O nás

Jsem šťastná maminka 2 krásných holčiček. Když má starší dcera přestala být miminko a začala objevovat svět chůzí tak jsem poznala, jak je v našem městě problém sehnat kvalitní dětské botičky, obzvlášť v barefoot střihu. Myslím, že v tu chvíli jsem si začala pohrávat s myšlenkou otevřít prodejnu s barefoot a zdravotní obuví pro děti. A dát ostatním maminkám možnost, koupit kvalitní a správně padnoucí boty pro své dětičky. 
 
Moje starší dcera Kristýnka má od malička velmi širokou nožičku a každé kupování obuvi byla noční můra. I pro ni samotnou - prostě se nemohla do klasické obuvi vejít. Začala jsem objednávat na internetu, ale neustále jsme zkoušeli a boty zase vraceli a pořád dokola. Padnoucí širokou botičku bylo těžké najít.
Až jsem objevila značku Boty Beda, která konečně sedla. A tuto značku jsem se jako první rozhodla prodávat.
K nim se přidala značka D.D.Step, která je pro děti vzhledově velmi atraktivní a má každým rokem další barefoot novinky. Dále nabízíme ověřené značky Fare Bare, Bundgaard, Protetika, Bobux, Ef, Bar3foot a Anatomic.
 
Ze zdravotní obuvi - s podporou klenby a pevnou patou i kotníkem - máme převážně boty značky Fare a Protetika. Obě zmiňované značky jsou ideální pro valgózní kotníky.
 
Naše prodejna obuvi vznikla v roce 2020 a sídlí v Lounech. Provozujeme i eshop www.boty-boticky.cz.
Těšíme se na Vaší návštěvu a velice se radujeme z každé spokojené malé nožičky.
 
Proč nakoupit právě u nás?
 
- držíme co nejnižší ceny
- máme skladem velké množství barefoot obuvi
- při objednávce nad 1500 Kč máte poštovné zdarma
- vrácení při objednávce přes eshop nabízíme za pouhých 59 Kč
- při vrácení celé objednávky vracíme zpět i původní poštovné
- rádi poradíme i po telefonu 
- pravidelně děláme výprodeje
- koupí botiček od nás podpoříte drobné podnikatele, maminku samoživitelku a maminky na rodičovské dovolené, které Vás rády obslouží v našem obchodě