Certifikáty a Žirafa

Pokud Vám záleží na tom, aby Vaše dítě nosilo kvalitní a zdravotně nezávadné boty, jistě jste již někdy narazili na boty označené logem Žirafa nebo ITC Zlín. Jedná se certifikaci dětské obuvi, která má zaručit, že když zakoupíte takto označené boty, budou kvalitní a při vybrání správné velikosti a tvaru také Vašemu dítěti dobře padnou.

Dětská obuv Žirafa je jednotné značení dětské obuvi, které má rodičům usnadnit výběr té správné obuvi pro jejich děti. Vybrat správně dětské boty totiž není vůbec jednoduché, jelikož velikost dětské nohy se lehce mění a díky své měkkosti se také lehce deformuje, takže stačí, že Vaše dítě nosí špatně padnoucí jenom občas a už může být zaděláno na problém. Proto je důležité pořídit svému dítěti kvalitní zdravotní boty a označení logem Žirafa je zárukou dobrého výběru.

Jestliže se tedy chystáte na nákup botiček, vyhněte se hlavně tržnicím a podobným pohybným prodejcům a kupte kvalitní dětskou obuv se žirafou nebo se značkou ITC Zlín.

Námi prodávaná obuv vlastní certifikáty Žirafa i ITC Zlín. Certifikáty máme k dispozici k nahlédnutí v obchodě nebo můžeme zastlat emailem. Každý nový vyráběný typ obuvi má certifikaci zvlášť.

   

ijtc